אודות השיטה שלנו

שמי דניאל לנג, אני מורה לאנגלית מזה 11 שנה. לימדתי אנגלית בבתי ספר יסודיים, תיכונים, מכללות וגם חיילים בצבא.

גבר

הניסיון לימד אותי ש -

אני בעל תואר שני (אוניברסיטת תל אביב) ותעודת הוראה בהוראת אנגלית. אבל כמו רוב המורים, את הניסיון האמיתי צברתי בשטח ולמדתי שתלמידים מצליחים אם קיימת התאמה בין רמת חומר הלימוד לרמת התלמיד והם מקבלים את תשומת הלב הראויה. כמוכן למדתי שההצלחה באה בעקבות תרגול ולא מהקשבה לשיעורים.

בחרתי להקים את פי3 כי -

כמורה בבית ספר ניסיתי תמיד להתאים את חומר הלימוד לרמת התלמיד וניסיתי לשים לב לכל תלמיד ותלמיד. ביליתי שעות רבות בחיפוש אחר חומר לימוד רלוונטי וברמות שונות, כדי לתת מענה לכל תלמיד. הייתי מגיע לכיתה עם ארגז של ניירות…

לא רציתי לבלות כל כך הרבה זמן בחיפוש והתאמת החומר לתלמידים מאחר והדבר בא על חשבון הזמן שלי עם התלמידים. כמוכן, לא היה לי כלי מדידה שייתן לי מידע מדויק לגבי יכולות התלמיד, וידעתי שאני צריך שאבחון התלמיד יהיה תהליך רציף ולא חד פעמי.

הייתי כל כך שקוע בטכני – חיפוש אחר חומרים מתאימים ובדיקת עבודות שלא היה לי מספיק זמן ואנרגיה ללמד – מגוחך נכון?

אבל זה המצב אצל רוב המורים. לא נראה לי הגיוני שאין פתרון טכנולוגי לבעיה הזו, הרי אבחון התלמיד והתאמת החומר, וגם בדיקת העבודה (אם השאלות הן אמריקאיות)  הם דברים טכניים שמחשב יכול לעשות.

בחרתי לאמץ את תוכנת Acheive3000 כבסיס לתרגול מכוון ש -

חיפשתי תוכנה שתאבחן את התלמיד, תתאים לו חומר לימוד לפי הרמה ותחומי עניין, תאבחן את עבודת התלמיד ותעלה את מורכבות הטקסטים עם שיפור יכולותיו. בעצם חיפשתי שהטכנולוגיה תחליף אותי ותעשה במקומי את העבודה הטכנית כדי שאני אהיה פנוי ללמד ולהקשיב לתלמיד – דבר שאף תוכנה לא יכולה לעשות.

החיפוש אחר התוכנה המתאימה לימד אותי שההצלחה באה דרך תרגול עם חומר בעל רמה המשתנה לפי התקדמות התלמיד. יצרתי קשר עם כמה מהחברות המובילות בתחום הטכנולוגיה החינוכית ובסופו של דבר החלטתי לעבוד עם חברת Achieve3000 מהסיבה שהמוצר שלהם הכי מתאים למבחנים הישראלים.

יצרתי את אתר פי3 כדי לספק תשתית לתרגול אשר מגדילה את סיכויי ההצלחה לעומת שיטות אחרות, תהנו!

אישה

“בתל חי התחלתי לעבוד עם התוכנה בכיתה אחת, והשנה כל תלמידי הרמה הבסיסית ילמדו עם התוכנה של פי3. ההצלחה מדברת בשם עצמה!”

חיה משה, מרצה בכירה במכללת תל חי

נער

“תמיד היה לי קשה באנגלית, במיוחד עם הקריאה והכתיבה. פי3 הראה לי שאני יכול להצליח – בפרק זמן קצר יחסית הרמה שלי עלתה. לא האמנתי שזה אפשרי. אבל חשוב לי שיבינו שהשינוי מגיע בעקבות עבודה קשה – לא מדובר על קסם.”

מואפק אגבאריה – ברטעה

המלצות על דניאל מתלמידים

שאלות? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!